Rozwiązania dla firm

Rozwiązania dla firm

Podczas współpracy z firmami projektowymi zaobserwowaliśmy, że największą barierą uniemożliwiającą pełne wykorzystanie potencjału pracowników, stanowią aspekty techniczne związane z oprogramowaniem. W związku z tym przygotowaliśmy zestaw usług, które zapewnią odpowiednie wsparcie, bez względu na wielkość firmy, czy liczbę projektantów.

Wszystkie usługi wyceniane są indywidualnie, dlatego w celu uzyskania konkretnej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Instalacja i wdrożenie oprogramowania

Usługa obejmuje wsparcie w zakresie prawidłowego przygotowania oprogramowania do pracy: instalacja oraz konfiguracja.

Pomoc techniczna

Zakup oprogramowania stanowi początek procesu usprawniania działu projektowego. W zależności od Państwa potrzeb, usługa może być jednorazowa lub cykliczna. Zajmujemy się obsługą takich aspektów jak: aktualizacja oprogramowania, instalacja i konfiguracja licencji sieciowych (w tym serwera licencji), przygotowanie komputerów do renderingu sieciowego oraz wiele innych.

Doradztwo i konsultacje

Usługa skierowana do firm, którym zależy na zbudowaniu wydajnego systemu pracy (workflow) w dziale projektowym. Nasi analitycy pomogą w usprawnieniu przepływu informacji, zoptymalizują czas potrzebny na wykonanie projektu. W zależności od potrzeb, pomożemy w doborze nowego sprzętu i oprogramowania, odpowiedniego do modelu Państwa działalności. Nasz dział techniczny zajmie się instalacją i konfiguracją oprogramowania.

Szkolenia dedykowane

Szkolenia dedykowane są skierowana do firm lub osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z oprogramowania, w zakresie wykraczającym poza program szkoleń otwartych. Zakres programowy szkolenia oraz czas jego trwania jest ustalany indywidualnie z Państwem. Szkolenia mogą się odbywać zarówno w naszej siedzibie, jak i w miejscu ustalonym z klientem. Na szkoleniach wyjazdowych możliwe jest wykorzystanie naszego sprzętu i oprogramowania. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzany jest test weryfikujący stan początkowej wiedzy uczestników. Po zakończeniu szkoleń uczestnicy przechodzą kolejny test, który jest podstawą do oceny stopnia realizacji założonego programu.

Wynajem sali

Oferujemy wynajem sali szkoleniowo-prezentacyjnej, zlokalizowanej na Mokotowie - w biznesowej części Warszawy. Sala znajduje się w nowoczesnym biurowcu klasy A. Budynek jest dobrze skomunikowany z centrum, w okolicy znajduje się przystanek tramwajowy oraz stacja metra. Sala wyposażona jest w nowoczesny projektor oraz wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Możliwa jest adaptacja pomieszczenia do ustawień konferencyjnych lub wynajem bez sprzętu.