3D Connexion

SpaceNavigator

SpaceNavigator

SpaceNavigator zmieni system pracy z aplikacjami 3D. SpaceNavigator posiada opatentowany czujnik 3Dconnexion 6-stopni-swobody (6DoF), który pozwala na łatwą nawigację modeli cyfrowych lub pozycji kamery w przestrzeni 3D.Do precyzyjnej i intuicyjnej pracy z modelem. Wystarczy nacisnąć, pociągniąć, obrócić lub przechylić drążek kontrolera. Do precyzyjnej i intuicyjnej pracy z modelem. Wystarczy nacisnąć, pociągniąć, obrócić lub przechylić drążek kontrolera.

Najważniejsze cechy:

Więcej informacji

cena:

SpaceNavigator - 109 EURO + VAT
SpaceNavigator dla Notebook - 109 EURO + VAT
SpaceNavigator Wireless - 129 EURO + VAT

SpaceMouse Pro

SpaceMouse Pro

SpaceMouse Pro to najnowszy dodatek do linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Oferuje on miękką powłokę na reszta dłoni, 15 dużych, w pełni programowalnych klawiszy funkcyjnych dostępu do poleceń aplikacji, widoków standardowych oraz wizualne wsparcie modyfikacji klawiszy na ekranie monitora. Podobnie jak wszystkie myszki 3D firmy 3Dconnexion, SpaceMouse Pro posiada opatentowany czujnik 3Dconnexion 6-stopni-swobody (6DoF), który pozwala na łatwą nawigację modeli cyfrowych lub pozycji kamery w przestrzeni 3D. Do precyzyjnej i intuicyjnej pracy z modelem. Wystarczy nacisnąć, pociągniąć, obrócić lub przechylić drążek kontrolera.

Najważniejsze cechy:

Więcej informacji

cena:

SpaceMouse Pro - 299 EURO + VAT
SpaceMouse Pro Wireless - 329 EURO + VAT

SpaceMouse Enterprise

SpaceMouse Enterprise

SpaceMouse Enterprise jest najwyższym modelem z rodziny profesjonalnych nawigatorów 3D. Zaprojektowany by wspierać projektanta podczas pracy w najbardziej wymagającym środowisku pracy. Przełomowa nawigacja drugiej generacji QuickView, inteligentne dwu- funkcyjne klawisze oraz kolorowy wyświetlacz LCD usprawnią pracę każdego projektanta. Podobnie jak wszystkie myszki 3D, SpacePilot Pro posiada opatentowany czujnik 3Dconnexion 6-stopni-swobody (6DoF), który pozwala na łatwą nawigację modeli cyfrowych lub pozycji kamery w przestrzeni 3D. Do precyzyjnej i intuicyjnej pracy z modelem. Wystarczy nacisnąć, pociągniąć, obrócić lub przechylić drążek kontrolera.

Najważniejsze cechy:

Więcej informacji

cena:

SpaceMouse Enterptise - 399 EURO + VAT
SpaceMouse Enterptise Kit - 429 EURO + VAT

W celu uzyskania indywidualnej wyceny zapraszany do kontaktu.