Jesteśmy ABCAD

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe oraz Autoryzowane Centrum Certyfikacji firmy Autodesk
oraz dostawca zaawansowanych rozwiązań programistycznych i sprzętowych dla projektantów i biur projektowych

Szkolenia, sprzęt i oprogramowanie dla projektantów

Specjalizujemy się w profesjonalnych szkoleniach z zakresu Komputerowego Wspomagania Projektowania (ang. Computer Aided Design – CAD). Nasz zespół posiada doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze techniczne, umożliwiające świadczenie kompleksowych usług na terenie całego kraju.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz współpracę z największymi firmami Polsce i za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę biur projektowych, począwszy od analizy potrzeb i dobór najlepszych rozwiązań, współpracę przy zapewnieniu finansowania projektu (również ze środków UE), po instalację i szkolenie pracowników.

Naszym celem jest budowanie długotrwałej współpracy z klientami. Chcemy, aby współpraca ta opierała się na zaufaniu i obustronnym sukcesie. Nasz wkład w realizację tego celu to bycie wiarygodnym i wysoce profesjonalnym partnerem.

Współpracujemy z producentami najlepszego oprogramowania (m.in. Autodesk, Adobe, Microsoft) oraz sprzętu komputerowego (m.in. Dell, HP, Lenovo).

Certyfikowane szkolenia

Westeśmy Autoryzowanym centrum Szkoleniowym (ATC) oraz Autoryzowanym Centrum Certyfikacji (ACC) firmy Autodesk. Wydaliśmy kilka tysięcy międzynarodowych certyfikatów Autodesk. Posiadamy również certyfikację VCC oraz ECDL CAD. Prowadziliśmy szkolenia dla największych firm projektowych na terenie całego kraju oraz za granicą. Specjalizujemy się w szkoleniach z projektowania CAD, BIM, oraz wizualizacji 3D. W dziale szkolenia znajduje się aktualny terminarz szkoleń.

Najważniejszym naszym celem jest satysfakcja klientów. Dobrym wyznacznikiem są oceny naszych kursantów – ponad 92% (przy ocenach w skali 1-5).

Podczas kursów uczymy jak wykorzystywać wiedzę w sposób efektywn. Zapewniamy komfortowe warunki pracy oraz wyłącznie sprawdzonych trenerów, posiadających doświadzenie w projektowaniu.

Oprogramowanie

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla pracowni projektowych. W naszej ofercie znajdą Państwo oprogramowanie dla projektantów używających oprogramowania CAD. W ofercie mamy również oprogramowanie niezbędne w każdej pracowni takich firm jak Adobe, Microsoft oraz wielu innych. Jeżeli nie znaleźli Państwo na naszej stronie odpowiedniego dla siebie oprogramowania, zapraszamy do kontaktu.

Sprzęt komputerowy

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie biur projektowych oraz studiów graficznych w profesjonalny sprzęt komputerowy. Specjalizujemy się z stacjach roboczych, serwerach oraz farmach renderujących. W naszej ofercie znajdą Państwo wydajny sprzęt wiodących producentów, jak również wszelkie niezbędne peryferia, jak profesjonalne monitory, wielkoformatowy sprzęt drukujący oraz manipulatory 3D.

Doradztwo

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach z zakresu wsparcia projektów. Dokonujemy bezpłatnej analizy potrzeb na podstawie której możemy zaproponować indywidualne rozwiązania dostosowane do Państwa oczekiwań oraz budżetu. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w oferowaniu niestandardowych rozwiązań dla branży projektowej. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.